ÜZÜM ÇEKİRDEKLİ MAKARNA

Arbella Plus Üzüm Çekirdekli Makarna, %100 durum buğdayı irmiğinden üretilmiştir. Üzüm çekirdeğinden gelen doğal antioksidan, doğal E vitamini, potasyum, kalsiyum, fosfor, magnezyum ve demir minerallerini içerir. Sağlıklı ve lezzetli bir makarna olan üzüm çekirdekli makarnamızı Arbella markasının güvencesi ile güvenle tüketebilirsiniz.


ÜZÜM ÇEKİRDEKLİ MAKARNA


Şehir hayatının yoğun koşuşturmacası içinde birçok serbest radikale maruz kalıyoruz. Hava, su ve çevre kirliliği, yediğimiz uygunsuz yiyecekler ve bu yiyeceklerin vücudumuzun içinde geçirdikleri dönüşüm ile yarattığı serbest radikaller. Serbest radikaller vücudumuzu erken yaşlanmaya davet etmek ile kalmaz aynı zamanda şeker, kalp, kanser gibi bazı hastalıklara yakalanma risklerimizi de yükseltir. Bu nedenle serbest radikallere çözüm bulmak zorundayız. Sağlıklı beslenme bu noktada çok önemlidir. Çünkü vücudumuzda oluşan veya dışardan aldığımız serbest radikalleri temizlemek için antioksidanlar önemli görevlere sahiptir ve bazı besinlerde antioksidanlar diğerlerine göre daha çok bulunur. Antioksidanları vücudumuzdan serbest radikalleri ve diğer toksik maddeleri süpüren araçlar olarak tanımlayabiliriz.


Üzüm Çekirdeğinden Gelen Anti-aging Etkisi
Üzüm çekirdeğinde bulunan antioksidanlar, vücudumuzda anti-aging (yaşlılığa karşı koruma) etki göstermenin yanı sıra, kanser başta olmak üzere şeker, kolesterol gibi hastalıklara karşı da koruma sağlarlar.

Günlük beslenmemizde antioksidanlara yer açmamız günümüz koşullarında son derece önemlidir. Bunun dışında üzüm çekirdeği de beslenmemizde yer almalıdır.

Yeni üzüm çekirdekli antioksidan kapasitesi hesaplanmış Arbella üzüm çekirdekli makarna da günlük ihtiyacımız olan antioksidanı karşılamaya yardımcı olmak amacı ile tasarlanmıştır.

Arbella Plus Üzüm Çekirdekli Makarna, %100 durum buğdayı irmiğinden üretilmiştir. Üzüm çekirdeğinden gelen doğal antioksidan, doğal E vitamini, potasyum, kalsiyum, fosfor, magnezyum ve demir minerallerini içerir. Sağlıklı ve lezzetli bir makarna olan üzüm çekirdekli makarnamızı Arbella markasının güvencesi ile güvenle tüketebilirsiniz. .